Movies with Rebelde
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Movies with Rebelde

Групата е само за филми създадени от потребители съдержащи актьорите от Непокорните...
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
* } * Movies with Rebelde * { *

 

 Алфонсо Ерера (Пончо)

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
bobi_1997
Напредващ
Напредващ
bobi_1997


Брой мнения : 52
Join date : 22.03.2010
Age : 27
Местожителство : Бълрагия/Перник

Алфонсо Ерера (Пончо) Empty
ПисанеЗаглавие: Алфонсо Ерера (Пончо)   Алфонсо Ерера (Пончо) EmptyПон Мар 22, 2010 6:35 pm

Тук поставяйте новини снимки и всичко останало около него!
Върнете се в началото Go down
bobi_1997
Напредващ
Напредващ
bobi_1997


Брой мнения : 52
Join date : 22.03.2010
Age : 27
Местожителство : Бълрагия/Перник

Алфонсо Ерера (Пончо) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алфонсо Ерера (Пончо)   Алфонсо Ерера (Пончо) EmptyПон Мар 22, 2010 6:36 pm

Алфонсо Ерера (Пончо) AlfonsoHerrera9Алфонсо Ерера (Пончо) AlfonsoHerrera11Алфонсо Ерера (Пончо) AlfonsoHerrera6Алфонсо Ерера (Пончо) AlfonsoHerrera10
Пълно име: Алфонсо Ерера Родригес
Дата на раждане: 28 август 1983 година
Място на раждане: Мексико Сити
Зодиакален знак: Дева
Професия: актьор, певец
Жанр на песните му: Латино, поп
Височина: 177 см
Върнете се в началото Go down
xxmiss_lovexx
Admin
xxmiss_lovexx


Брой мнения : 88
Join date : 15.03.2010
Age : 27
Местожителство : Бяла, Варна

Алфонсо Ерера (Пончо) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алфонсо Ерера (Пончо)   Алфонсо Ерера (Пончо) EmptyВто Мар 23, 2010 1:41 pm

Алфонсо Ерера Родригес, или просто Алфонсо Ерера е роден на 28 август 1983 година. Той е мексикански актьор и певец, известен преди всичко с участията си в мексикански теленовели. Освен актьор, е и музикант. Той е един от членовете на групата RBD.

Като дете, Алфонсо или Пончо, както го наричат приятелите му, мечтаел да стане пилот. За да изпълни мечтата си трябвало да се премести в Сан Антонио, Тексас за да учи в авиационо училище. Но това така и не се случило, защото призванието му било друго. Още в ранна възраст артистичността му не останала незабелязана, и затова се записал да учи актьорско майстворство в Центъра за таланти към компания "Телевиса" (СЕА).

След обучението си там, Алфонсо Ерера има няколко епизодични роли в театъра, включително и участия в Las Brujas de Salem (2001), Como matar un ruisenor (2001) и Antigona (2001). През 2002 година, става част от екипа на филма "Amar te duele", режисиран от Фернандо Сариняна. През 2003 година Ерера печели награда за любим злодей на публиката (за филма "Amar te duele"). След това участие Алфонсо се снима главно в телевизията, работейки по теленовелите Clase 406 ("Клас 406") и Rebelde ("Непокорните"), където изпълнява ролята на Мигел Аранго.

След това актьорът е поканен от Педро Дамян да стане член на музикалната група RBD, която е в основата на теленовелата "Непокорните". Той и другите членове на групата - Дулсе Мария, Майте Перони, Кристиян Чавес са имали не дотам добри отношения в периода от 2002 г. до 2005 г., но сега отново са добри приятели. За четири години RBD успява да се превърне в една от най-успешнитте латино банди с над 11 милиона продадени диска, платинени и диамантени албуми в няколко страни и множество турнета из целият свят. През август 2008 г. членовете на групата обявиха, че се разделят, и всеки ще продължи с индивидуалните си проекти, като ще останат заедно до края на 2008 г. или 2009 г.

Кариерата на Пончо продължава да се развива стремително нагоре и след "Непокорните" и RBD. След края на групата, той заяви, че иска да се съсредоточи в актьорството, а не в кариерата си на певец, и предложения в тази сфера не му липсват. Още през 2007 г. той участва в пиесата "Pillowman", а след това получава следващата си роля в киното – в романтичната комедия "Volverte a Ver", чиято премиера е през декември 2008 г. Тук актьорът си партнира в главните роли с Химена Ерера. Има и още предложения за проекти в киното, като в един от тях може да си партнира с колежката си от RBD Анаи (Мия от "Непокорните"). Освен това получава главната роля в сериала на Телевиса "Terminales", който разказва за живота на хора със смъртоносни болести.

През свободното си време талантливият актьор обича да гледа футбол. Това е и любимият му спорт. Посещава често и фитнес салоните. Любимата му кухня е мексиканската, но обича много и суши. Любимият му филм е "Кръстникът", а от филмите с негово участие харесва "Amar te duele".

Пончо пред списание "Caras"
(септември 2008)

- Разкажи за семейството си.
Баща ми се казва Алфонсо Ерера, а майка ми – Рут. Имам двама полубратя – Оскар, на 20 години, който живее в Гуадалахара, и друг, който живее тук в града (Мексико) – Алехандро. Момчето е син на майка ми и живее с нея. По-големият е на баща ми, но те не живеят заедно. Аз живея с баща си. От брака на родителите си аз съм единствено дете.

- Как се разбираш с братята си?
И с двамата се разбирам много добре. Повече си общувам с по-малкия, големия почти не го виждам.
- Какви са отношенията ти с родителите ти?
И с двамата имам отлична връзка. Виждам се с майка си всеки път, когато успея да избягам за малко до Гуадалахара, а с баща си имам добра комуникация, живеем заедно и това позволява да поддържаме по-близки отношения.

- Къде са се запознали родителите ти?
В Мексико, в офисите на социалното осигуряване, докато работели. Майка ми е от Сакатекас, а баща ми от Наярит. (щати в Мексико)

- Преди колко време се разведоха?
Много отдавна.

- Защо реши да живееш с баща си, а не с майка си?
Живях с майка ми за известно време. Засега съм с баща ми и се надявам скоро да започна да се изнасям, защото имам планове да живея сам. Да живея с баща ми е страхотно, защото ми е нещо като съквартирант довереник. Същото беше и с майка ми.

- Беше ли планирал да станеш актьор?
Не, не мислех да се отдам на актьорството. Исках да съм пилот авиатор. Завърших гимназията и кандидатствах за Сан Антонио, но реших да остана след като ме избраха за един филм след кастинг, на който се явих. След това ме поканиха за една теленовела и веднага след това за още една. Това, което започна като игра, се превърна в нещо, което ми даваше финансова стабилност. Харесваше ми и имах дарба.

- Какво ти харесва в това да си актьор?
Харесва ми да се наслаждавам на това, което правя. Обожавам всичко свързано с актьорската игра.

- Помисли ли си нещо, когато получи проектите?
Истината е, че не съм го мислил, просто го правех. Толкова ме радваше това да съм актьор, че не мислех, просто му се наслаждавах и се учех.

- Кога дойде възможността да станеш част от теленовелата "Непокорните"?
В момента, когато Педро Дамян, който вече познаваше работата ми, защото с него работих по "Клас 406", ме избра да съм част от актьорския състав.

- След това дойде и групата. Какво каза, когато те поканиха?
Това го премислях 4 или 5 пъти. Колебаех се дали да предприема такава крачка: да създам група, а и да пея.

- Защо не беше сигурен?
Ами аз започнах с актьорството, професия, която обожавам. Когато ми казаха, че става въпрос за група и да пея, не исках да правя нещо, което по някакъв начин не е за мен. Накрая приех и си прекарвам много добре, очевидно взимах съвети и уроци за модулация на гласа. За мен RBD е нещо много важно, което винаги ще ценя.
- Какво ти казаха родителите ти?
Бяха много спокойни, най-вече, защото видяха, че нещата се развиват добре. Мисля, че ако бяха разбрали, че нещо не се получава, щяха да реагират по друг начин. Винаги ми казваха да правя всичко с много желание и да му се наслаждавам. С родителите си винаги съм имал връзка на взаимно уважение, ако поемам отговорностите си. Те уважават идеалите и работата ми, защото знаят, че винаги приемам последствията от действията си.

- Какво най-много ти харесва в тази кариера?
Да пътувам. Да съм актьор и певец ми даде възможността да се запозная с много хора, да се уча, защото човек никога не спира да учи. Знам, че още съм момче и в актьорско отношение ми остава много за учене. Благодаря на Бог за възможността, която ми дава.

- А какво мразиш?
Не че мразя, но просто не ми е приятно да съм толкова време далеч от Мексико. Смешно е, защото обожавам да пътувам, но дойде момент, в който стана прекалено, и ми липсва да съм малко повече време у дома си. Но пък ако ми кажат, че ще спра да пътувам, бих казал: "не, не искам това". Обожавам да пътувам, наистина си прекарвам добре, забавлявам се и се наслаждавам на турнетата, но си прекарвам добре и в Мексико, защото се радвам на семейството и приятелите си.

- Мислил ли си, че славата ще дойде толкова бързо?
Не считам, че имам слава. Просто знам, че имам професия, която ми осигурява работа, и точка.

- Смяташ ли се за успял мъж?
Не съм съгласен професията да се превръща в начин на живот; мисля, че това е абсурдно. Най-важното е да уважаваш работата си като професия, каквато е, като нещо, което те храни и ти дава финансовата стабилност, която ти е необходима за живота ти. Трябва да уважаваш професията си като нещо сериозно. Когато ми говорят за слава, винаги казвам: "братче, забрави за професията си, трябва да приемаш това като нещо над успеха и славата."

- Има ли разлика между артиста Пончо и Пончо в семейството?
По-отворен съм, когато съм на сцената. Зад прожекторите или в друг контекст, който да не е като певец, съм интроверт и дори малко срамежлив.

- Разкажи за сериала "Terminales".
Мигел Анхел Фокс ме покани да участвам в този сериал. В началото имаше малък проблем да съгласувам датите за турнетата, концертите и други такива с графика за снимките, но после организирах всичко. Винаги съм имал добра комуникация с екипа по продукцията. Всичко върви добре със сериала, знам, че имам ангажимент както с групата, така и с "Terminales". Това е невероятно преживяване, различен проект от нормалната телевизия, която се гледа в Мексико. Има голямо качество и може да е страхотно предложение за зрителите и телеманиаците.

- Каква е историята в сериала?
Основната идея, която отправя към публиката, е да се наслаждаваме на живота. Разказва за различните процеси, които трябва да изживеят хората, които страдат от болести с фатален край. Как го приемат, историите, които могат да се случат, и ефекта върху семейството и приятелите. В този сериал както Ана Клаудия, така и аз имаме смъртоносни болести.


- Ти как се наслаждаваш на живота?
Ценейки това, което правя, пътуванията, които имам, стабилността ми. Вместо да се оплаквам и да казвам колко е тежка работата, й се наслаждавам. Да пея и играя е най-хубавото, което можеше да ми се случи, и то на моите 25 години. Благодарен съм много за този подарък, за енергията и виталността си.

- Извличаш ли най-доброто и от лошите моменти?
Чувствам, че всяко събитие има неутрален заряд, а ти просто му даваш значението и важността, които искаш.

- Какво би направил, ако ти съобщят, че ти остават три месеца живот?
Бих продължил да работя, да водя напълно нормалния си живот. Но бих вложил усилия да се опитам да се възстановя.

- Вярваш ли в прераждането?
Да, защото чувствам, че има нещо повече, мисля, че човешките същества не са просто физическия облик и могат да се върнат под друга форма, макар това да е малко странна идея. Чувствам, че сме във физическо измерение, което може да се превърне в духовно измерение. Би ми се сторило твърде лекомислено нещата да приключват до тук и нататък да няма нищо. Има още, това е прекалено голямо.

- В какво би искал да се преродиш?
Бих искал повече да не се прераждам, за да премина към нещо друго.

- В какъв свят искаш да отидеш?
Не знам, такъв какъвто не познавам. Не знам как да ти го кажа, но знам, че съществува и се надявам скоро да стигна дотам, по-скоро отколкото вярвам.

- Кои филми ти харесват?
Много ми харесва първият филм "Кръстникът", той е единственият, който мога да гледам отново и отново без да се уморя, мисля, че е истинско произведение на изкуството. Много ми харесва киното на Куентин Тарантино, защото се смее на това, което хората не толерират; прави кино, за да се присмива и не говори безсмислици, а изпада в абсурдното.

- Кои са филмите, които са те белязали?
"Кръстникът", защото говори за семейството, а освен това засяга темата за мафията. Съществува семеен съюз, подкрепа; като видиш и операторското майсторство, режисурата, това е просто отлична работа. Друг е "Breakheart", защото ми харесва, струва ми се вълнуващ, красива история, в която един тип се бори за идеалите си и ги постига.

- Обичаш ли да четеш?
Да, много. Има една книга, която обожавам – "Лабиринтът на самотата" на Октавио Пас, говори за мексиканците, за нашата тъжна действителност, за жените, за комплекса за малоценност, който имат някои мексиканци и който е глупав.

- Вярваш ли в Бог?
Да, вярвам в Бог.

- А в брака?
Зависи, защото се смея на обръзването, което може да има между двама души, и което уж Бог благославя. Мисля, че обвързването става от чувствата и от обичта. Можеш да имаш много хубава връзка с някой, а ако решиш да се жениш в църквата или граждански брак, давай, но трябва да си много силно убеден, в емоционален план говоря. В крайна сметка това е най-важното и не е необходимо държавата или религията ти да потвърждава това, това е по-силно от тези неща.

- Виждаш ли се женен?
За момента не, а още по-малко с граждански или църковен брак. Виждам се с половинка до себе си, но не женен. Сигурен съм обаче, че бих искал да имам деца, защото много обичам децата. Виждам някое дете и се изпълвам с нежност.

- Как си в сърдечен план?
Спокоен. Без годеница или приятелка, защото нямам време. Кога бих могъл да имам време? Постоянно съм по турнета, а след това снимам "Terminales" и няма как. Знам, че си има време за всичко и перфектно знам, че за мен сега не е моментът да имам връзка. Напълно съм убеден, че сега не е добре да имам някой до себе си.

- Какво трябва да има една жена, за да те покори?
Трябва да се съобразява с графика ми. Това е основното.

- Какъв си с приятелките си?
Нормален съм, просто правя каквото ми се иска: ако обичам този човек, се отдавам и давам това, което ми изникне естествено и спонтанно в момента.

- Как покоряваш жените?
Сложно е, защото нямам време. За да покориш някой, трябва да си с него.

- Опиши се.
Аз съм честен човек, който не лъже какъв е или какъв иска да бъде. Обичам хората да ме гледат в очите, когато ми говорят.

- Купонджия ли си?
В никакъв случай. По-скоро съм затворен, обичам да съм си вкъщи с приятели или да ходим у тях.

- Флиртаджия?
Не, много е трудно. В някой момент бих искал да съм с някой, но е сложно.

- Какви качества трябва да притежава някой, за да е твой приятел?
Трябва да е честен. В тази кариера има много лицемерие и аз се опитвам да уважавам хората.

- Какво очакваш от живота?
В момента съм концентиран в работата, имам големи възможности, появяват се различни проекти и няма да ги оставя да отминат. Въпросът е да хванеш бика за рогата.

- Какъв е един нормален ден в живота на Пончо?
Ставам в 11 сутрин, закусвам корнфлейкс, портокалов сок, гледам телевизия. Когато ми се прииска, ставам, къпя се, излизам на кино или ходя с приятелите си по къщите им. Там се виждаме, играем xbox, слушаме музика, ходим да играем футбол, напълно нормални неща. Понякога правя упражнения. Не спазвам никаква диета или нещо такова; понякога изведнъж ми се приисква да си хапна някое сиренце или грозде.

- Какво следва с RBD?
Продължаваме с турнето в Източна Европа, Южна Америка и някои градове в Мексико.
- Как прие новината за раздялата на групата?
Мисля, че съм много съсредоточен в настоящето, все още ще има известно време RBD, не е свършило, остават много проекти и ангажименти.

- Защо обявихте, че се разделяте?
Защото всеки проект трябва да приключи. Има си начало, развитие и край. RBD не е изключение.

- Кой взе решението за края на RBD?
По някакъв начин ми е тъжно, че това приключва, защото в крайна сметка изживях много неща с групата, опознах много неща, преживях невероятни събития и имах приятелка (Дулсе Мария) в групата. В денят на истинското сбогуване наистина ще има сълзи и ще е много тежък момент.

- Какво следва за теб?
Играх в пиесата "Pillowman", беше приятно изживяване да работя в театъра. Надявам се да имам повече такива проекти. Завърших снимките на един филм, който се казва "Volverte a ver", чието премиера е през декември, освен това имам още много предложения за киното. Отворен съм за предстоящите възможности.

- Щастлив ли си сега?
Да. Ядосвам се много рядко в живота, трябва да е нещо много крайно, за да изгубя контрол, така че за мен всичко е щастие.

- Чувстваш ли се пълноценен?
Чувствам се много доволен, имам семейство, работа, пътувам и се забавлявам много.

Филмография

1."Terminales" ("Обречени") (2008) - Леонардо Карал
2."Volverte a Ver" ("Да те видя отново") (2008) - Пабло
3."RBD: La familia" ("Непокорните: Семейството") (2007) - Пончо
4."Lola: Erase una vez" ("Лола: имало едно време") (2007) - себе си
5."Rebelde" ("Непокорните") (2004-2006) - Мигел Аранго Сервера
6."La еnergia de Sonric'slandia" (2005) - Мигел
7."Clase 406" ("Клас 406") (2002-2003) - Хуан Давид Родригес Пинеда
8."Amar te duele" ("Любовта боли") (2002) - Франсиско


Албуми с RBD

1. Rebelde (2004)
2. Rebelde (Edicao Brasil) (2005)
3. Tour Generacion RBD en Vivo (2005)
4. Nuestro Amor (2005)
5. Live in Hollywood (2006)
6. Nosso Amor (2006)
7. Celestial (2006)
8. Rebels (2006)
9. Live in Rio (2007)
10. Hecho en Madrid (2007)
11. Empezar desde Cero (2007)
12. Rebels 2 (2008)

Нагарди и номинации заедно с RBD

Latin Grammy
2006 Best Pop Album By A Duo Or Group With Vocal Nuestro Amor – номинация

Billboard Latin Music Awards
2006 Latin Pop Album Of The Year - New Artist Rebelde - спечелена
2006 Latin Pop Album Of The Year - New Artist Nuestro Amor – номинация
2006 Latin Pop Album Of The Year - Duo or Group Rebelde – спечелена
2006 Latin Pop Album Of The Year - Duo or Group Nuestro Amor – номинация
2006 Latin Pop Album Of The Year - Duo or Group Tour Generacion RBD en Vivo – номинация
2006 Top Latin Albums Artist Of The Year – номинация
2006 Latin Pop Airplay Song Of The Year - Duo or Group "Solo quedate en silencio" – спечелена
2006 Latin Pop Airplay Song Of The Year - New Artist "Solo quedate en silencio" – номинация
2006 Latin Ringtone Of The Year "Solo quedate en silencio" – номинация
2007 Best Pop Album Of The Year By A Duo Or Group Celestial – спечелена
2007 Best Pop Album Of The Year By A Duo Or Group Live in Hollywood – номинация
2007 Best Album Of The Year Celestial – спечелена
2007 Tour Of The Year Tour Generacion 2006 – спечелена
2008 Latin Pop Album of the Year Duo or Group Empezar desde cero - номинация
2008 Latin Tour of the Year - номинация
2008 Your World Award – спечелена

Premio Lo Nuestro
2006 Revelation Of The Year RBD – спечелена
2007 Pop Album Of The Year Nuestro Amor – спечелена
2007 Group or Duo Of The Year Nuestro Amor – спечелена
2008 Album of the Year Celestial – номинация
2008 Group or Duo RBD – номинация

World Music Awards
2006 World's Best Latin Artist – номинация

Oye! Awards
2005 New Artist Of The Year Rebelde – спечелена
2005 Pop Album Of The Year By Group Rebelde – спечелена
2005 Pop Album Of The Year Best Seller Rebelde – спечелена
2006 Pop Album Of The Year Nuestro Amor – номинация

Premios Juventud
2005 Group Of The Year Rebelde – спечелена
2005 Best Album Rebelde – спечелена
2005 Song Of The Year Solo Quedate En Silencio – спечелена
2005 My Idol RBD – спечелена
2006 Artist Of The Year RBD – спечелена
2006 Song Of The Year Aun Hay Algo – спечелена
2006 Best Album Nuestro Amor – спечелена
2006 Best Concert RBD – спечелена
2006 Best Song Este Corazon – спечелена
2006 Pop Artist Of The Year RBD – спечелена
2006 My Idol RBD – спечелена
2007 My Favorite Video Celestial - номинация
2007 My Favorita Video Ser o Parecer - номинация
2007 Red Hot Artist RBD – спечелена
2007 Favorite Pop Star RBD – спечелена
2007 Catchiest Tune Celestial - номинация
2007 Catchiest Tune Ser o Parecer - номинация
2007 CD to Die For Celestial – спечелена
2007 My Favorite Concert RBD – спечелена
2007 Best Ballad Algun Dia – спечелена
2007 Paparazi's Favorite Target RBD – номинация
2008 The Perfect Combo Inalcanzable (remix) RBD feat. Jowell & Randy – спечелена
2008 Red Hot Artist – номинация
2008 Catchiest Tune Empezar Desde Cero - номинация
2008 Catchiest Tune Inalcanzable - номинация
2008 CD to Die For Empezar Desde Cero - номинация
2008 Best Ballad Inalcanzable - номинация
2008 My Favorite Video Empezar Desde Cero - номинация
2008 My Favorite Video Inalcanzable - номинация
2008 Favorite Pop Star RBD – номинация
2008 Paparazi's Favorite Target RBD – номинация
2008 El Mas Buscado RBD - спечелена


Brazil Music Awards
2006 Best Duo or Group RBD – спечелена

Premios Orgullosamente Latino
2006 Latin Group RBD - номинация
2007 Latin Group RBD - спечелена
2007 Latin Album Celestial - спечелена
2007 Latin Song No Pares - спечелена
2007 Latin Song Ser o Parecer - номинация
2007 Latin Video Ser o Parecer - номинация

Les Etolies Cherie
2007 International Song of the Year Tu Amor – спечелена

My Nick Awards (Brazil)
2006 Best International Band RBD - спечелена
2007 Best International Artist RBD – номинация

Premios Amigo
2007 Best Selling International Artist RBD – спечелена

My TRL Awards
2007 Favorito de la teleaudiencia Tu amor - спечелена
2007 Mejor Presentacion del Ano RBD – номинация

HTV Awards
2008 Premio HTV ORO - спечелена
Върнете се в началото Go down
https://movieswithrebelde.bulgarianforum.net
Sponsored content





Алфонсо Ерера (Пончо) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алфонсо Ерера (Пончо)   Алфонсо Ерера (Пончо) Empty

Върнете се в началото Go down
 
Алфонсо Ерера (Пончо)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Дулсе Мария и Укер или Анаи и Пончо?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Movies with Rebelde :: Непокорните / Rebelde :: Актьори-
Идете на: